Про майстра

Вас вітає Тетяна Протчева, майстер української вишивки

Унікальне мистецтво української вишивки представляє на міжнародних виставках майстер ручної вишивки Тетяна Протчева. Творчість пані Тетяни -вельми знана в Україні та за її межами. Лише протягом останнього часу колекція кращих її робіт (картини на біблійну тематику, що світяться у темряві) виставлялись в Експоцентрі України, Києво - Могилянській академії, бібліотеці ім. Вернадського, музеї П. Тичини, Британській Раді, Верховній Раді та інших залах України. В Америці (посольство України), Японії (ЕХРО 2005), Китаї (ЕХРО 2010) , Шотландії , Ізраїлі та ін. країнах вишивальниця презентувала сучасне мистецтво української вишивки, яке є невід ємною та однією з найяскравіших складових культури нашого народу. Неповторна авторська розробка майстрині- українська краватка. Орнаменти, які використовувала художниця взяті з малюнків прадавньої Трипільської кераміки 5-4 ст. до н.е. Глибоко продуманими проектами вона синтезує сучасність з національними традиціями. Своєю місією вважає популяризацію украінської вишивки. Майстер - класами на телебаченні художниця прищеплює любов до української культури та виховує патріотизм у молоді. Тетяна Протчева гідно репрезентує Україну у світовому обширі. Вишиті роботи майстра знаходяться в музеях світу і приватних колекціях української та закордонної еліти.

Тетяна народилась в Києві. Має вищу технічну освіту, яка допомагає їй у творчості. Вишивкою займається з дитинства. Своє вміння передала їй мати. Одружена , має сина. Сім я підтримує її захоплення, що суттєво допомагає у творчості.

Її вишиті роботи зареестровані у "Книзі рекордів України". У 2010 році у Києві, майстриня відкрила музей вишивки, де проводить майстер- класи.

Мій меседж простий: „Будьте щасливі - перебувайте в гармонії зі світом”